כל השירותים באתר עובדים מצוין. לשאלות ובירורים - WhatsApp 052-222-1761

איך מבצעים קידום ברשתות חברתיות?

קידום ברשתות החברתיות – באיזה רשתות

הרשתות החברתיות כבשו את חיינו, והפכו עם השנים לזירה בה ניתן לקדם ולפרסם מותגים, מוצרים עסקים ויוזמות. הרשתות החברתיות מהוות פלטפורמה שיווקית מעולה למי שרוצה לקדם את העסק שלו מבלי להשקיע תקציב רב בפרסום ושיווק העסק.

באמצעות ברשתות החברתיות אנשים רבים הפכו לידועים, עסקים קטנים הפכו משגשגים, ועסקים גדולים הצליחו לשווק יותר מוצרים לקהלי היעד שלהם.

על מנת שגם אתם תוכלו להיות חלק מההצלחה, חשוב לדעת איך מבצעים קידום ברשתות החברתיות.

לשם כך הכנו לכם מספר טיפים לקידום ברשתות החברתיות, שכוללים טיפים לקידום בפייסבוק, קידום באינסטגרם, וקידום סרטוני יוטיוב.

קידום בפייסבוק

קידום בפייסבוק הוא הקידום ה’עתיק’ ביותר ברשתות החברתיות. הרשת, שהתחילה כרשת חברתיות בלבד, החלה במהרה להציע עצמה כפלטפורמת שיווק נהדרת לשלל עסקים. כיום, ישנם משתמשים שונים בקידום בפייסבוק ביניהם: אמנים, פוליטיקאים, יזמים, פעילים חברתיים, בעלי עסקים קטנים וגדולים, ועוד.

קידום ברשתות החברתיות

אז כיצד מבצעים קידום טוב בפייסבוק?

על מנת להתחיל עם תהליך הקידום, חשוב בראשית לפתוח דף פייסבוק מוצלח. דף פייסבוק טוב עליו להכיל תמונת פרופיל מעניינת וברורה, תמונה רקע שתספר על העסק שלכם, ומידע נרחב על העסק. את המידע חשוב לרשום בתיאור העסק ולהוסיף לו מילות חיפוש נפוצות שקשורות לטיב העסק.

לדוגמא: אם אתם בעלי מוסך הממוקם בחיפה, הוסיפו תיאור מדויק של העסק שלכם, והשתמשו במילות חיפוש נפוצות כמו למשל: מוסך בחיפה, תיקון רכב בחיפה, מוסך בצפון ועוד. נסו להתייעץ עם מקדם ברשתות החברתיות על מנת להבין אילו מילות חיפוש יכולות למשוך אליכם עוקבים לדף הפייסבוק.

פוסטים שיווקיים הם חלק בלתי נפרד מקידום בפייסבוק. העלו פוסטים שיווקים בקצב של  3 פעמים בשבוע, בשעות בהם גולשים רבים נמצאים בפייסבוק. השעות המומלצות לפי הסטטיסטיקה הן 08:00 בבוקר, 11:00 בצהריים ו 20:00 בערב. בשעות אלה ישנם בדרך כלל יותר גולשים בפייסבוק שיכולים לקרוא את הפוסטים שלכם.

גייסו לייקים באמצעות חברים, ונסו לגרום לשיתופים ותגובות על הפוסטים שלכם. את הגיוס ניתן לבצע במספר דרכים:

בקשות מחברים – בקשו מחברים לשתף את הפוסטים שלכם, או שתפו פוסטים חשובים על קירות של חברים (אל תשכחו לבקש רשות!).

פרסום בקבוצות – פרסמו פוסטים או סרטונים מעניינים שהעליתם בקבוצות רלוונטיות לעסק שלכם. לדוגמא: פרסום של מסיבות המתרחשות בעיר ירושלים, יתאימו לקבוצות שקשורות לעיר ירושלים כמו ‘ירושלמים וירושלמים’,  ‘מה עושים היום בירושלים’, ‘סטודנטים ירושלמים’ ועוד. מקדו את הפרסום שלכם מול קהלי היעד הנכונים ואל תבזבזו אנרגיה על קבוצות שאינן קשורות.

רכישת לייקים, תגובות ושיתופים בפייסבוק – אחת השיטות לקידום ברשתות החברתיות היא רכישה של מוצרי קידום. חשוב לרכוש רק מוצרי קידום איכותיים כמו לייקים אמיתיים לפייסבוק, תגובות ממשתמשים אמיתיים לפייסבוק, שיתופים לפייסבוק ועוד. את מוצרי הקידום ניתן לרכוש באתר purples דרך מערכת פשוטה להבנה שמספקת לכם את כלל מוצרי הקידום המתאימים לפייסבוק.

קידום בפייסבוק

קידום באינסטגרם

האינסטגרם נכנס לליבנו ולליבם של משתמשים רבים וזאת בשל האופציה לערוך בקלות תמונות וסרטונים ולפרסם אותם ברשת. אינסטגרם הוא כלי שיווקי חזק שמשמש אמנים, דוגמנים, אנשי מקצוע, בעלי מקצועות חופשיים, פוליטיקאים, שחקנים ועוד. אינסטגרם משרת אנשים רבים שרוצים להגדיל את הפופולאריות שלהם באמצעות פרסום באינסטגרם.

על מנת לבצע קידום באינסטגרם בצורה טובה חשוב לבנות חשבון אינסטגרם פעיל ומעניין:

הורידו את האפליקציה – על מנת להתחיל את תהליך הקידום יש להוריד את אפליקציית אינסטגרם לסמארט פון שלכם ויש לפתוח חשבון בקלות עם שם החשבון שמופיע בשאר הרשתות החברתיות. חשוב להוסיף תמונה מושכת ומעניינת. אם אתם בעלי עסק – הוסיפי את תמונות הלוגו של העסק.

תארו את העסק או המהות של החשבון במספר מילים – גם כאן חשוב להשתמש במילים נפוצות שקשורות לעסק שלכם. לדוגמא: אם אתם חברת הפקות, תוכלו לתאר את העסק שלכם תוך מיקוד לקהל היעד עם מילים כגון: הפקות אירועים, הפקות חתונות ועוד. בצורה זאת יוכלו להבין שאר הגולשים ברשת במה עוסק החשבון שלכם.

פרסמו תמונות מעניינות – קידום ברשת החברתיות אינסטגרם נעשה ברובו על ידי פרסום תמונות מעניינות וקבלת לייקים לתמונות באינסטרגם, לייקים לסרטונים באינסטגרם, ותגובות. פרסמו לפחות 3 פעמים בשבוע תמונות, וספרו סיפור באמצעות התמונה. בנוסף, חשוב להוסיף תגיות פופולאריות באינסטגרם. התגיות נקראות ‘האש טאג’ס’ והם משמשות בעלי חשבונות רבים לצורכי קידום.

היו פעילים באינסטגרם – על מנת לקדם את חשבון האינסטגרם שלכם, חשוב להיות פעילים. עקבו אחר חשבונות אחרים, פרגנו בלייקים, והגיבו תגובות חיוביות על תמונות. בצורה זאת תוכלו לייצר ‘באזז’ סביב החשבון שלכם.

רכשו תגובות ולייקים לאינסטגרם – כיום ישנם אנשים רבים שמעלים את הפופולאריות שלהם באמצעות רכישת תגובות ולייקים לאינסטגרם. Purples מאפשרת מגוון מוצרי קידום איכותיים לאינסטגרם.

קידום סרטוני יוטיוב בעזרת צפיות ישראליות אמיתיות

יוטיוב הוא מנוע החיפוש פופולארי ביותר (קצת אחרי גוגל). ביוטיוב ניתן למצוא סרטונים בכל נושא ולכן חשוב שגם לכם יהיה סרטון יוטיוב ראוי.

על מנת לקדם את סרטון היוטיוב שלכם חשוב להפיק סרטון מעולה ומעניין, להוסיף לסרטון תיאור עם מילות חיפוש פופולאריות לנושא שלכם, ולהתחיל בקידום ביוטיוב.

קידום ביוטיוב נעשה על ידי גיוס צפיות ליוטיוב, לייקים לסרטון וקבלת תגובות לסרטון היוטיוב שלכם. ככל שלסרטון שלכם תהיה יותר פעילות – כך הוא יהיה נפוץ יותר, ויראלי ויהפוך לפופולארי יותר.

רכשו צפיות ישראליות ליוטיוב. על מנת לקדם את הסרטון שלכם בצורה ממוקדת חשוב לרכוש מאתר purples צפיות אמיתיות ליטיוב. אתר purples מספק צפיות שמתווספות ליוטיוב ממשתמשים ישראלים אמיתיים שצופים בסרטון. בצורה זאת תוכלו להגדיל את הפניות אליכם, את העוקבים ,וכמובן את המכירות.

אז קדימה! התחילו בקידום ברשתות החברתיות דרך אתר purples המספק מערכת ובה מגוון מוצרי יוטיוב שניתן להתאים באופן אישי ובקלות.

קידום באינסטגרם