כל השירותים באתר עובדים מצוין. לשאלות ובירורים - WhatsApp 052-222-1761

קניית לייקים – מהי קניית לייקים וכיצד קונים לייקים איכותיים

לייקים לפייסבוק, לאינסטגרם וליוטיוב, הם אלמנט נחשק שכולנו חפצים בו. הלייקים, שצצו ממש עם היווסדות רשת הפייסבוק, גורמים לנו להרגיש נחשקים, פופולאריים יותר ובשנים של מחאות חברתיות – גם אהודים ונתמכים יותר בקרב הסביבה. אז כיצד משיגים את הלייק הנחשק? מהי קניית לייקים וכיצד קונים לייקים איכותיים? כל התשובות במאמר הבא!

לפני שנסביר לכם על קניית לייקים ,חשוב לדעת שלייקים ניתן להשיג במספר דרכים:

  • פרסום תמונות מעניינות ברשתות החברתיות.
  • פרסום סרטונים מקוריים ומרתקים.
  • הפצת מסרים אינפורמטיביים וחזקים לסביבה.
  • קידום של החשבון ברשתות החברתיות.

כל דרך להשגת הלייקים, חייבת בנקיטת פעולות שונות מציידכם, ותחזוקת חשבון האינסטגרם, הפייסבוק והיוטיוב שלכם בצורה אינטנסיבית ורצופה:  

פרסום תמונות מעניינות ברשת יכול להתבצע על ידי צילום בנייד, עריכת התמונות דרך אפליקציית האינסטגרם ופרסומן בפייסבוק ובאינסטגרם.

גם פרסום סרטונים ביוטיוב, באינסטגרם ובפייסבוק חשובים מאד לקבלת לייקים. את הסרטונים יש לצלם בקונספט מיוחד, לערוך אותם בצורה טובה, ולאחר מכן להפיץ את הסרטונים ברשתות החברתיות, דרך קידום סרטונים ברשת והפצת הסרטון בכל מקום אפשרי.

הפצת מסרים יכולה להיות קשורה לכל נושא, בין אם מדובר במחאה חברתית, העצמה נשית והפצת מוצרים דרך אינפורמציה שניתנת ברשתות החברתיות.

קידום חשבונות פייסבוק, טוויטר ויוטיוב נעשה על ידי חברות לקידום ברשתות החברתיות כמו למשל קידום שנעשה בקלות באתר purples , שמאפשר לכם לקדם את המוצר בצורה קלה עם חסכון בתקציב הפרסום שלכם.

קניית לייקים

קניית לייקים איכותיים לעומת לייקים בחינם

מכיוון שהלייקים הופכים חשבונות רבים לאיכותיים ומתוך כך הגורמים לעסקים קטנים לגדול, לדוגמנים להתפרסם, לזמרים לבלוט ולשפים לזכות ביותר סועדים, החלו מיליוני אנשים לחפש מקורות מהם יוכלו להשיג לייקים בחינם.

ואכן, ישנן כיום חברות ואתרים רבים המציעים לייקים בחינם, שמטרתם להגדיל את הפופולאריות של החשבון שלכם.

עם זאת, לייקים בחינם גורמים לעיתים דווקא לתהליך ההפוך שאינו כולל שיווק טוב או קידום ברשת. הלייקים שניתנים בחינם, הם לא תמיד מחשבונות אמיתיים, הם אינם חוקיים, ואינם ממוקדים – משמע, יכולים להיות גם מארצות אחרות ורחוקות.

העדר האיכות של הלייקים יכול לגרום לאנטגוניזם למוצר או לרעיון שאתם מקדמים. לדוגמא: אם מפלגת ימין קיצוני תקבל לייקים רבים ממוסלמים או ממתנדבים של החמאס – נראה שהמטרה תתפספס. הרי יש כאן ניגוד אינטרסים שמסגיר את חוסר האותנטיות שבלייקים, נכון?

דוגמא נוספת ניתן לראות בלייקים חינם שאינם ממוקדים, כמו למשל מוצר המתאים באופן ספציפי לנשים שלפתע רוב הלייקים שניתנים למוצר מגיעים דווקא מגברים. גם כאן ניתן לראות שהלייקים אינם אמינים. מה שיגרום לאנטגוניזם מצד הצרכנים האמיתיים.

כדי לקבל לייקים איכותיים, יש להשקיע תקציב שאינו גדול בקניית לייקים אמיתיים ואיכותיים.

אתר purples למשל, מספק לייקים איכותיים ואמיתיים בלבד. הלייקים שבאתר הינם לייקים מישראלים אמייתיים, לייקים מכל העולם (במידה ותרצו תפוצה רחבה יותר), לייקים של גברים או נשים, ומגוון מוצרי קידום איכותיים ואותנטיים.

לייקים בחינם

איך להשיג לייקים באינסטגרם

האינסטגרם שהפך לרשת חברתית חזקה, הוא מקור נהדר לשיווק וקידום עסקים. באינסטגרם ניתן לפרסם תמונות יפייפות ומעוצבות של המוצרים שלכם, ובד ובד לפרסם סרטונים קצרים ומדהימים.

התמונות והסרטונים מסייעים לקידום העסק, הרעיון, היוזמה או המוצר, והם מספקים נקודת מבט אמיתית ומכירתית, וזאת באמצעות שימוש בפילטרים של האפליקציה.

לייקים לאינסטגרם הם האלמנטים המרכזיים שהופכים את חשבון האינסטגרם שלכם לפופולארי ומבוקש. כיום ישנם מיליוני משתמשים בארץ ובעולם שהופכים דרך האיסנטגרם לפופולאריים הרבה יותר. באינסטגרם משתמשים זמרים, דוגמנים, פוליטיקאים, בעלי עסקים קטנים וגדולים, מעצבים, מעצבות ועוד.

איך להשיג לייקים באינסטגרם

על מנת להשיג לייקים באינסטגרם חשוב לתחזק את חשבון האינסטגרם שלכם בצורה טובה ויעילה:

פתחו חשבון בקלות – אם טרם פתחתם חשבון, ניתן לפתוח חשבון איסנטגרם בקלות דרך האפליקציה במספר פעולות פשוטות. חשוב ששם חשבון האינסטגרם שלכם יהיה חופף לשם החשבון באתר שלכם ובחשבון הפייסבוק שלכם.

בחרו תמונות פרופיל טובה – שימו בחשבון תמונות פרופיל טובה ומסקרנת, או תמונה של לוגו העסק שלכם. חשוב שהתמונה תהיה עם קונספט מנצח ומושך.

תארו את החשבון בצורה טובה – בפתיחת החשבון ניתן לתאר במשפט את המהות שלו. השתמשו במילים הנפוצות לקידום הנושא של החשבון שלכם. בדרך זאת ימצאו אתכם בקלות ותוכלו לקבל יותר לייקים באינסטגרם.

היו פעילים בחשבון – העלו לפחות שלוש פעמים בשבוע תמונות טובות לאינסטגרם, פרגנו לחשבונות אחרים עם לייקים באינסטגרם והגיבו על תמונות של משתמשים באינסטגרם. בצורה זאת תוכלו להיות פעילים יותר ומכוח האינרציה לייצר יותר פעילות בחשבון האינסטגרם שלכם, ולקבל יותר לייקים.

רכשו לייקים לאינסטגרם – רכשו לייקים לאינסטגרם מאתרים כמו אתר purples המאפשר מערכת פשוטה ואמינה לרכישת לייקים. הלייקים של purples איכותיים ומתאימים לכלל החשבונות באינסטגרם.

מערכת purples היא מערכת מעולה לקידום הפייסבוק, האינסטגרם וחשבון היוטיוב שלכם. על מנת להתאים את מוצרי הקידום שלכם, היכנסו למערכת והתחילו לקדם את החשבון שלכם באמצעות מוצרי קידום איכותיים במיוחד.