כל השירותים באתר עובדים מצוין. לשאלות ובירורים - WhatsApp 052-222-1761

כיצד מגדילים חשיפה באינסטגרם?

5 במאי 2016

אינסטגרם היא רשת חברתית שאנשים מגיל גן חובה עד הגיל השלישי שמעו עליה. האינסטגרם הפך לחלק ניכר מחיי היומיום החברתיים שלנו והיא אפליקציה מדהימה לשיתוף תמונות.

אינסטגרם מאפשרות לשתף תמונות בחינם לאחר הורדת האפליקציה ויצירת חשבון בצורה פשוטה. את התמונות שהעליתם לאינסטגרם ניתן לשתף במגוון הרשתות החברתיות הקיימות כמו למשל בפייסבוק, בטוויטר, פליקר, טאמבלר, ואפילו בדואר האלקטרוני.

בנוסף, לפני שיתוף התמונות ניתן לערוך את התמונה עם פילטרים מקסימים שאינסטגרם מאפשרת. הפילטרים מדגישים את התמונות או מטשטשים אותם במקרה שתרצו לעורר מסתוריות, והם יוצרים תמונה מרהיבה ומעוצבת במראה וינטג’.

לאחר פרסום התמונות ברשתות החברתיות יוכלו הצופים בתמונות לעקוב אחר המשתמשים. בנוסף לפרסום בתמונות, הקיום שלכם באינסטגרם מאפשר לאנשים אחרי לעקוב אחריכם בכל זמן.

גם אתם כמשתמשי האינסטגרם תוכלו לעקוב אחר חשבונות אחרים, ללחוץ לייק על תמונות ולהגיב – דבר שגם יסייע לכם בעתיד הקרוב בהגדלת העוקבים לחשבון שלכם.

כיצד ניתן להגדיל חשיפה באינסטגרם?

למדו על המותג שלכם ועל המתחרים

בדיקה בכל הנוגע למותג שלכם, היא בדיקה שתעזור לכם במיתוג באינסטגרם. אם תדעו מה אומרים עליכם – תוכלו לשנות או לחזק את הדעה של הקהל באמצעות חשיפה באינסטגרם.

קראו ביקורות על המותג וחפשו נושאי שיחה באתרים המתאימים. עוד חשוב למצוא את מילות המפתח המתאימות לקידום הסרטון, ולאחר מכן להשתמש בהן בתגיות אותן תתייגו באיסנטגרם.

פתיחת חשבון מותג

כאשר אתם פותחים חשבון באינסטגרם רצוי לפתוח אותו כמותג. את חשבון המותג ניתן לפתוח ממש כמו פתיחת חשבון אישי עם מייל המתאים לעסק.

העלו תמונות טובות

על מנת לקבל יותר חשיפה באינסטגרם יש להעלות תמונות טובות לרשת. צלמו תמונות מעניינות, עם קונספט מקורי והקפידו על הומור, יצירתיות, צבעוניות, ועוד. לאחר מכן השתמשו ב האשטאג לכל תמונה.

קידום

השקיעו בקידום באינסטגרם כמו שאתם משקיעים בקידום דף הפייסבוק שלכם. היכנסו לאינסטגרם לפחות 3 פעמים בשבוע ועדכנו אותו בתמונות, חוויות ואפילו סרטונים.

כדאי לדעת! בצילומי התמונות, ניתן להחליף את המצלמה שאתם תמיד מצלמים עמה במצלמת האינסטגרם. בצורה זאת תוכלו לצלם יותר תמונות מעניינות ולאחר מכן לבחור את התמונה הטובה ביותר. כדי לקדם את המותג שלכם, ניתן לערוך תחרויות באינסטגרם, לפרסם מבצעים, ולבקש מהעוקבים שלכם לפרסם תמונות הקשורות למותג. בצורה זאת אינסטגרם יעבוד ממש כמו דף פייסבוק עסקי.

ריכוז תכנים

אם תרצו, תוכלו לרכז תכנים באינסטגרם, ולאחר מכן להשתמש בשירותים של מתכנת על מנת להוציא את התכנים לרשתות השונות. עוד ניתן לבצע הטמעה של התכנים בפייסבוק עם אפליקציה מתאימה להטמעת תכנים מהאינסטגרם לפייסבוק.

קטגוריות