כל השירותים באתר עובדים מצוין. לשאלות ובירורים - 0522222932 WhatsApp

לייקים לאינסטגרם – עוקבים באינסטגרם כיצד משיגים אותם

לייקים לאינסטגרם ועוקבים ותיוגים באינסטגרם החשיבות שלהם לקידום דף האינסטגרם שלנו.

אינסטגרם היא רשת חברתית שכבשה את חיינו בשנים האחרונות, והיא מתווספת לרשתות חברתיות מוצלחות כגון: פייסבוק, יוטיוב, טוויטר ועוד. אינסטגרם היא רשת המאפשרת העלאת תמונות מעוצבות לחשבון, וכיום יותר מ300  מיליון אנשים מתחברים אל הרשת מידי חודש.

אינסטגרם הפכה אנשים אנונימיים רבים למפורסמים בין רגע, והיא תורמת רבות לקידום עסקים באמצעות לייקים לאינסטגרם הנצברים בחשבון האינסטגרם והופכים אותו לפופולארי יותר.  אז כיצד ניתן לגייס לייקים לאינסטגרם? כמה טיפים טובים בהמשך.

גיוס לייקים לאינסטגרם ועוקבים לאיסנסטגרם – השיטות.

כאשר אתם יוצרים חשבון אינסטגרם ישנן מספר שיטות שהופכות את החשבון שלכם לפופולארי יותר:

עיצוב תמונת הפרופיל – תמונות הפרופיל שמופיעה בחשבון האינסטגרם שלכם היא אחד האלמנטים החשובים ביותר שתורמים לקידום החשבון. צרו תמונת פרופיל מעוצבת, יפה, ובולטת. בנוסף, חשוב שהתמונה תהיה קשורה לנושא. לדוגמא: אם אתם מקדמים את המסעדה שלכם, חשוב לשים בתמונת הפרופיל תמונה של מנת שף מגרה, תמונה של המקום כאשר הוא מלא, או תמונה שלכם – במידה ואתם שפים בעלי שם. התמונה, חשוב שתהיה מתאימה ומיוחדת. אם יש לכם לוגו חברה מעוצב, מומלץ ביותר להשתמש בלוגו כתמונות הפרופיל בחשבון האינסטגרם.

תיאור החשבון שלכם – לאינסטגרם ישנה יכולת לתאר את החשבון שלכם ומהותו בכמה שורות אינפורמטיביות. הסבירו מי אתם, מה המהות שלכם, במה עוסק העסק, האומנות שלכם, השירות או המוצר. חשוב להקפיד על שימוש נכון במילות החיפוש, ולדאוג שחשבון האינסטגרם שלכם יהיה חשבון עם השם שבזכותו מכירים אתכם.

המידע שתכניסו בתיאור החשבון עליו לכלול תיאורים שיווקיים של החשבון שלכם, וזאת על מנת ששאר בעלי החשבונות יבינו במה עוסק החשבון שלכם. לדוגמא: אם חשבון האינסטגרם שלכם עוסק באופנה למידות גדולות – תארו את העסק במשפט כמו: ‘עיצוב אופנה למידות גדולות עם הרבה אהבה לנשים אמיתיות!’. בצורה זאת תוכלו להכניס מילים שנשים מחפשות ולפסק קריצה שמקרבת אתכם ללקוחות.

לאחר שפתחתם דף אינסטגרם ועשיתם זאת בקלות תוך הורדה של האפליקציה, אפשר לעבור לשלב הבא והוא תמונות וסרטונים באינסטגרם שהם החלק החשוב ביותר בניהול החשבון.

לייקים לאינסטגרם

תמונות וסרטונים ליותר עוקבים באינסטגרם –

כפי שהזכרנו, תמונות וסרטונים הם חלק חשוב ובלתי נפרד מקידום חשבון אינסטגרם. התמונות והסרטונים מאפשרים יותר עוקבים באינסטגרם והם מושכים אליכם יותר לייקים.
אינסטגרם היא רשת חברתית ששמה דגש על היכולת לעצב תמונות דרך פילטרים רבים ומגוונים ומשום כך היא מאפשרת פרסום אסתטי ומושך יותר של המוצר שלכם.

על מנת להשיג עוקבים באינסטגרם, חשוב לצלם תמונות שמעבירות קונספט מיוחד או קשר בין הצילום לסיפור או למהלך שיווקי שלכם. חשוב ביותר כי התמונות יהיו רלוונטיות לעסק שלכם. לדוגמא: אם מדובר בחשבון של דוגמנית, חשוב לצרף לחשבון צילומים חזקים ויפים שיספרו סיפור. צילומי הדוגמנית באינסטגרם עליהם להיות מוצגים בצורה מעניינת, ולאו דווקא כמו הצילומים המופיעים בבוק של הדוגמנית.

על הצילומים לספר סיפור כמו למשל צילום מיום צילומים מיוחד, בילוי של הדוגמנית מאחורי הקלעים של תצוגת אופנה, סרטון מעניין של חוויה ייחודית בטיול בארץ או בחו”ל, צילום במסיבה עם חברים ועוד. בצורה זאת ניתן להפוך את החשבון למעניין ופופולארי.

חשוב לדעת!

אם תשקיעו בתמונות ותעלו תמונות מקוריות ומעניינות לפחות שלוש בפעמים בשבוע, תוכלו לגייס יותר עוקבים לאינסטגרם שיתעניינו במוצר שלכם, ויספקו לייקים לתמונות באינטסגרם.

עוקבים באינסטגרם

שימוש בתיוגים לאינסטגרם –

אחת השיטות החשובות לקידום באינסטגרם הוא שימוש בתגיות. תגיות באינסטגרם הלוא הן ה’האש טאגס’ יעזרו לבצע קישור לחשבון שלכם ולגייס יותר עוקבים. התגיות ייסעו לכם להגדיר את החשבון שלכם ולמשוך יותר עוקבים לתמונות שלכם. לדוגמא: אם אתם אמנים שרוצים לקדם את חשבון האינסטגרם שלכם, תגיות כמו FUN#MUSIC#LOVE# SHOW  ועוד הקשורות לאומנות שלכם ונחשבות פופולאריות – יסייעו לגיוס יותר עוקבים באינסטגרם שלכם.

השיגו וטפחו כמה שיותר עוקבים – על מנת שתוכלו להשיג כמה שיותר עוקבים לחשבון האינסטגרם שלכם, חשוב לקשר את חשבון האינסטגרם לחשבון הפייסבוק, להשתמש בתגיות פופולריות, ולהיות מעורבים באינסטגרם והכל תוך פרגון לאחרים.

 

על מנת להיות מעורבים, חשוב לאתר חשבונות אחרים, לפרגן עם לייקים לתמונות באינסטגרם, תגובות לסרטונים ותמונות באינסטגרם ולעקוב אחר כמה שיותר חשבונות. פעילות ענפה באינסטגרם תעזור לכם להתבלט ברשת החברתית. בצורה זאת תוכלו גם להיות פופולאריים וגם ליצור קשרים חברתיים ועסקיים.

מי משתמש בקידום באינסטגרם?

כיום ישנם מגוון רחב של אנשים שיש להם חשבונות אינסטגרם פעילים ומקודמים. בין האנשים ניתן למצוא: דוגמנים, שפים, זמרים, בעלי מקצוע, חברות, פוליטיקאים, מפלגות, עמותות, רשתות, בעלי עסקים, בני נוער, אנשים פרטיים ועוד.

 

קידום באינסטגרם נעשה בעיקר דרך מערכת purples. מערכת purples מאפשרת מגוון מוצרי קידום לאיסנטגרם ביניהם: קניית עוקבים לאינסטגרם ממשתמשים מכל העולם, לייקים אוטומטים לאינסטגרם, קניית עוקבים מישראלים אמיתיים, תגובות לאינסטגרם ממשתמשים ישראלים, ותגובות לאינסטגרם מכל העולם.

 

רוצים לקדם את חשבון האינסטגרם שלכם ולהפוך לפופולאריים, רווחיים ונחשקים? הכנסו לאתר של purples והבינו כיצד מוצרי הקידום של האתר מסייעים לכם ביעילות ומהירות!

תיוגים לאינסטגרם