כל השירותים באתר עובדים מצוין. לשאלות ובירורים - WhatsApp 052-222-1761

לייקר – מכירת לייקים לפייסבוק ולאינסטגרם באספקה מיידית

אם העסק שלך חיי וקיים ברשתות החברתיות אנשים צריכים לדעת מזה למה לייקר זה הפתרון

בשנים האחרונות, עם פריצת הרשתות החברתיות לחיינו, הולכת ומחלחלת התודעה שלעסק או למוצר שנרצה לקדם חייבות להיות נראות ונוכחות באותן רשתות. אם בעבר נאלצנו להפקיד סכומי כסף גדולים אצל חברות פרסום בעבור מודעת עיתון או מספר שניות של פרסום ברדיו, כיום התמונה השתנתה לחלוטין. הרגלי הפנאי של הצרכן הממוצע כוללים בשנים האחרונות הרבה פחות הקשבה לרדיו או קריאה בעיתונים, ולעומת זאת- זינוק חד בכמו השעות היומיות המועברות ברשתות החברתיות- מול המחשב , הטאבלט או הסמארטפון. השינוי בהרגלי הפנאי וצריכת התוכן הביא לצורך בשיוני דפוסי הפרום, כך שישארו יעילים וממוקדי מטרה. מומחי פרסום ש”הריחו את השטח” זיהו את הפוטנציאל האדיר שבקידום דרך הרשתות החברתיות. אין מדובר בפוסטים ממומנים באמצעות פייסבוק, אלא באמצעי בעלות חזות טבעית יותר. מדובר בשירותים פרטיים המציעים מכירת לייקים מיידית לעמוד העסק או המוצר אותו אתם רוצים לקדם. בניתם דף ברשתות החברתיות, השקעתם שעות רבות ואולי כספים בעיצוב ומיתוג- מה הלאה? אין בכל אלו תועלת אם הדף ישאר דליל במבקרים. שירותי הקידום, הלייקים, התגובות והעוקבים המתווספים יקפיצו את הדף לגובה מרשים של נראות. במצב כזה, יסקרנו המספרים הגבוהים של הלייקים את הגולשים המשוטטים ברשת והם יכנסו לראות במה מדובר. חשיפה שכזו משתלמת שכן היא מחזירה את ההשקעה במהירות הבזק. “באאז” סביב המוצר מושך עוד “באאז”, ולפני שתשימו לב יזנק הדף שלכם למספר לייקים כפול מאלו שקניתם.

אצל חברות לקידום נוכל למצוא פתרונות קידום תפורים לפי הרשת החברתית הרלוונטית

  • לייקר לפייסבוק: ראשית אין מנוס להזכיר את פייסבוק, שהיא ענקית הרשתות החברתיות. כמות החשבונות האדירה ומספר הגולשים בה מהווה את אחת הפלטפורמות הגדולות ביותר לשיווק של עסק או מוצר. לשם דוגמא רק בישראל קיימים 3.6 מליון חשבונות פייסבוק. מדובר במדיום הנצטרך יותר מכל עיתון או ערוץ טלוויזיה או רדיו. במצב כזה, השקעה בקידום עמוד הפייסבוק- דרך חברה העוסקת במכירת לייקים מיידית לצד אפשרויות נוספת- יכולה להיות משתלמת מאוד מבחינת יחס עלות-תועלת. בשל יכולת הפילוח הגיאוגרפית של פייסבוק, קיימות אפשרות לקניית לייקים או תגובות המגיעים ספציפית מישראלים, ובכך להעלות משמעותית את הסיכוי שהדף יוצע לישראלים נוספים הנמצאים באזורכם. בנוסף ניתן לרכוש שיתופים לפוסט מהעמוד העסקי, המגבירים במהירות את התנועה סביב העמוד.
  • לייקר לאינסטגרם: רשת אינסטגרם, שחווה עלייתה מטאורית בחמש השנים האחרונות, מתגלה גם היא ככלי חזק מאוד להעלאת הביקוש והנצפות של עסקים ומוצרים. מדובר ברשת חברתית עולמית בה אנשים משתמשים בפורמט של תמונות כדי לחלוק את חייהם ולפרסם את המוצרים שלהם. האינסטגרם מעיד על הפופולריות של החשבונות שבו, ולכן לנראות המספרית של הלייקים והתגובות חשיבות עצומה בדרך בה העסק או המוצר מוצג לעולם. כאשר נרצה להפוך את עמוד האינסטגרם שלנו לנצפה ומוכר יותר, נוכל להשתמש במכירת לייקים מיידית המופעלת על ידי מערכת אוטומטית. המערכת מאפשרת לבחור איך לחלק את הלייקים- כמה לייקים מכל תמונה, ומאיזה סוג חשבונות הם יגיעו.

השקיעו את כספכם בקידום הנעשה על ידי מקצוענים בלבד

הדף העיסקי של חברה או מוצר הוא הפנים והחזות שלהם כלפי העולם. כאן אין מקום לטעויות ולחוסר מקצועיות, שכן אנו נרצה לשדר את הרושם הטוב ביותר שניתן. משום כך, בתהליך הקידום של הדף יש לעבוד רק עם חברות מקצועיות ומוכרות. המובילה ביניהן כיום היא חברת Purples, שעיקר הצלחתה בא לה מפיתוח תוכנה ייחודית שתפקידה קידום אוטומטית ברשתות החברתיות. חלק מפעולתה הוא מכירת לייקים מיידית, והערך המוסף שלה הוא באותנטיות של הלייקים, התגובות והשיתופים מישראל. כאשר תתקשרו למספר 072-3387979 תוכלו לקבל הצצה לפלאות שPurples יכולה לעשות בעבור הדף העסקי שלכם.

לייקר