כל השירותים באתר עובדים מצוין. לשאלות ובירורים - WhatsApp 052-222-1761

מה עושה מי שמעלה עוקבים באינסטגרם?

23 ביוני 2017

אינסטגרם היא אחת הרשתות החברתיות הפופולאריות בעולם ואין פלא שכל מי שמחזיק חשבון פעיל מעוניין להגדיל את כמות העוקבים שלו. מצד שני, מי שמעלה עוקבים באינסטגרם יכול לבחור בטכניקות שונות כדי להשיג מטרה זהה. אין רק דרך אחת להגדיל את העוקבים ותמיד אפשר לשלב בין השיטות הקיימות. במקביל, כדאי לבדוק כל הזמן מה הדרך היעילה ביותר להגדיל את כמות העוקבים בלי לפגוע באמינות של החשבון.

חשוב קודם כל להבין למה בכלל שווה להעלות את מספר העוקבים באינסטגרם. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא מדובר על מטרה של בעלי חשבונות עסקיים בלבד. ברור מאליו שמי שמפעיל חשבון אינסטגרם לפרסום מוצרים, שיווקים ועסקים ירצה להגדיל את מספר העוקבים אחריו, אך גם לבעלי חשבונות פרטיים יש אינטרס דומה. מי שמעלה עוקבים באינסטגרם בחשבון פרטי עושה זאת על מנת להגדיל את הפופולאריות וכדי ליצור עניין סביב הפרופיל.

דרכים להעלאת עוקבים

אחרי שמבינים את האינטרסים של מי שמעלה עוקבים באינסטגרם ניתן להיכנס לעובי הקורה ולבדוק איזה כלים עומדים לרשותו. כאן יש מספר אמצעים שאפשר להצביע עליהם:

א. קניית עוקבים – הדרך הפשוטה והמהירה ביותר להגדיל את כמות העוקבים והלייקים היא לקנות אותם. אפשר לעשות זאת מול חברות בארץ ולהשיג עוקבים מישראל ומחו”ל. חלק מהחברות מתמחות בהקצאת עוקבים ישראלים בלבד, בעוד חברות אחרות מציעות גם עוקבים ממדינות זרות.

ב. שינוי שיטת הפעילות בפרופיל – דרך איטית אך עקבית יותר להעלות את כמות העוקבים היא פשוט לשנות את שיטת הפעילות בפרופיל. זה דורש בין היתר הגדלה או הקטנה של תדירות הפוסטים, החלפה של התמונות, שמירה על קשר עם עוקבים קיימים, הנעת גולשים לפעולה באמצעות לייקים וכן הלאה.

ג. עקביות – שמירה על עקביות היא חלק בלתי נפרד מהניסיון של מי שמעלה עוקבים באינסטגרם. בעזרת שמירה על עקביות ניתן למשל לבדוק איזה פוסטים גררו אחריהם הגדלה של מספר העוקבים, לעומת פוסטים שגרמו לזניחה של עוקבים מסוימים.

בשורה התחתונה, הגדלת עוקבים באינסטגרם דורשת מאמץ אך בסופו של דבר היא משתלמת עבור בעלי חשבונות פרטיים ועסקיים כאחד.

מי שמעלה עוקבים באינסטגרם

קטגוריות