כל השירותים באתר עובדים מצוין. לשאלות ובירורים - WhatsApp 052-222-1761

מוצרי אינסטגרם

רוצים יותר לייקים לאינסטגרם? יותר עוקבים באינסטגרם? תגובות אמיתיות שיהפכו את האינסטגרם שלכם לדבר הבא ברשת? Purples מאפשרת תגובות איכותיות, לייקים במהירות, ועוקבים שיהפכו את האינסטגרם שלכם לפופולארי ומבוקש. התחילו לקדם את חשבון האינסטגרם שלכם, עכשיו! ותראו כיצד האינסטגרם שלכם הופך לכלי שיווק מוצלח שלא תוכלו להיפרד ממנו.

מדוע קידום באינסטגרם הוא אלמנט חשוב ומנצח?

כיום, יותר ויותר אנשים מחוברים ליישום אינסטגרם. האינסטגרם מלבד היותו חלק אינטגרלי ברשת החברתית, הוא מהווה חלק משמעותי בקידום עסקים ושיווק עסק בצורה חכמה וידידותית.

הפעילות באינסטגרם, יישום בו משמשים יותר ממאה מיליון אנשים בארץ ובעולם – הפך לכלי חשוב בשיווק וקידום העסק, והוא מחולל מהפכה של ממש בתחום הפרסום.

פרסום באינסטגרם – מה כדאי לפרסם ואיך מתחילים?

פרסום באינסטגרם הוא חלק בלתי נפרד מהרשת החברתית ומתהליך שיווק של כל אלמנט, וכיום ניתן לראות כי כלל בעלי המקצוע, פוליטיקאים, יוצרים, דוגמנים, שפים, בעלי אג'נדות חברתיות, ארגונים גדולים, ואפילו אנשים פרטיים – משתמשים בפרסום באינסטגרם על מנת להעביר מסרים.

העברת מסרים דרך אינסטגרם וקידום באינסטגרם הופך את המסרים לקלילים יותר, יפים יותר ונצפים הרבה יותר, בין אם מדובר בהעלאת סרטון לאינסטגרם, או בהעלאת תמונות לאינסטגרם. התמונות והסרטונים קלים מאד לעיצוב ולשדרוג, וזאת באמצעות הפילטרים שמאפשרת האפליקציה החכמה והקלה לשימוש של אינסטגרם.

אז כיצד מנהלים קמפיין באינסטגרם שישמש חלק בלתי נפרד מהקמפיין הפרסומי שלכם?

פתיחת חשבון – בתחילה חשוב להירשם לאינסטגרם בצורה קלה ופשוטה. פותחים חשבון אינסטגרם, וחשוב שהוא יהיה קשור בצורה אבסולוטית לעסק שלכם או לכל מוצר ורעיון שאתם מתכוונים לשווק. הקישור נעשה באמצעות: תמונה רלוונטית בפרופיל, תיאור העסק בכמה מילים ועוד. האינסטגרם ינחה אתכם בכל שלב.

לאחר ההרשמה יש להגדיר את קהל היעד שלכם, ולהתחיל להעלות תמונות שימצאו חן בעיני קהל היעד ויובילו לשיווק טוב באינסטגרם. למשל, אם אתם בעלי מסעדה וקהל היעד שלכם הוא קהל אנין טעם, שמבין באוכל, חשוב שתעלו מנות נבחרות עם טקסט קצר שמסביר עם המנה והרכיבים שלה. יש להתמיד על העלאת תמונות מעוצבות ומעניינות לפחות 3 פעמים בשבוע.

תחזקו את חשבון האינסטגרם שלכם – תחזוקת חשבון אינסטגרם היא חלק הכרחי ביותר בשיווק באינסטגרם. חשוב לגייס כמה שיותר עוקבים לאינסטגרם, תגובות לאינסטגרם, ולייקים לאינסטגרם שלכם.

על מנת להצליח לקדם את חשבון האינסטגרם, התחילו לעקוב אחרי משתמשים אחרים, לתייג את התמונות שלכם, ולהוסיף תגיות 'האשטאג' שמסייעות לפופולאריות שלכם גם בארץ וגם בעולם.

Purples – מוצרי אינסטגרם מעולים!

באתר Purples ניתן למצוא מוצרי אינסטגרם שיהפכו את החשבון שלכם לפופולארי ונצפה. עם לייקים לאינסטגרם, עוקבים לאינסטגרם ותגובות אמיתיות לאינסטגרם – תוכלו ליהנות מקמפיין אינסטגרם מעולה, מהיר ויעיל.

אנו מאפשרים אתר חכם ונגיש בו ניתן לבחור את כמויות הלייקים, העוקבים והתגובות הרצויות לכם, ובכך להתחיל לייצר תנועה ועניין סביב החשבון שלכם. הלייקים שבאתר יעלו את מספר העוקבים שלכם באופן אוטומטי, ויתחילו לייצר 'באאז' ברשת החברתית.

דרך התגובות של Purples ניתן לפרגן למוצרים, להמליץ על העסק, ולעורר עניין בחשבון שלכם.  הלייקים שלנו מצביעים על פופולאריות, והעוקבים הופכים את החשבון שלכם לנצפה יותר.

מדוע כדאי לבחור רק ב Purples לקידום אינסטגרם?

Purples הוא אתר מהוקצע מבית לואיס אלדו העולמית. בשל הניסיון והמקצועיות של לואיס אלדו, גם אתר Purples נבנה כאתר איכותי ונגיש למוצרי קידום באינטרנט וברשתות החברתיות.

ל Purples מגוון יתרונות בולטים:

כל מוצרי הקידום במקום אחד – אנו מספקים שירותי קידום לאינסטגרם, לפייסבוק ולטוויטר.

אתר שקל לפעול בו – באתר שלנו כל ההנחיות לגיוס לייקים לאינסטגרם, תגובות לאינסטגרם, ועוקבים, ואתם יכולים להזמין את המוצרים שלנו בקלות!

מהירות שיא – מהירות גיוס הלייקים הצפיות והעוקבים – פורצת גבולות! ואתם מקבלים אותם בזמן קצר במיוחד.

מחירים אטרקטיביים – לנו המחירים הזולים ביותר בארץ. אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר, ומבטיחים כי אם תמצאו מחיר זול יותר, אנו נשווה ואף נוריד את המחיר המקורי שלנו.

תמיכה טכנית – ל Purples תמיכה טכנית של 24 שעות ביממה.

דיסקרטיות – אנו שומרים על הפרטיות של המשתמשים באתר שלנו.

שליטה בכמויות ובחשבון – Purples הוא אתר בו ניתן לשלוט בכמויות הלייקים, התגובות והעוקבים ואתם יכולים לדעת מה קורה בחשבון שלכם בכל זמן.

התנסות במערכת ללא תשלום – אנו בטוחים שהאתר שלנו מעולה. לכן אנו מאפשרים לכם להתנסות באתר ללא תשלום, ולראות כיצד תוכלו לתחזק בעזרת האתר קמפיין באינסטגרם בצורה איכותית ויעילה.

אז קדימה, התחילו עכשיו! גייסו לייקים לאינסטגרם, עוקבים לאינסטגרם, ותגובות באינסטגרם, עם מקסימום שליטה שלכם, ומקסימום תוצאות.