לקוחות יקרים במקרה של שאלה או תמיכה לשלוח WhatsApp בלבד!! 0522222932

קניית עוקבים באינסטגרם ממשתמשים ישראלים אמיתיים ופעילים

מערכת אוטומטית לקבלת עוקבים ישראליים אמיתיים רק מאתר Purples.

חשוב לבדוק שחשבון האינסטגרם שלכם ציבורי, זמן אספקת העוקבים הוא עד 48 שעות תלוי בכמות ההזמנה. המחירים אינם כוללים מע”מ

50 עוקבים אמיתיים מישראל עוקבים
40
המוצר אינו זמין
100 עוקבים אמיתיים מישראל עוקבים
79
המוצר אינו זמין
250 עוקבים אמיתיים מישראל עוקבים
199
המוצר אינו זמין
500 עוקבים אמיתיים מישראל עוקבים
369
המוצר אינו זמין

איך מעלים עוקבים באינסטגרם ומדוע חשוב לגייס עוקבים אמיתיים לאינסטגרם?

האינסטגרם פרץ בשנים האחרונות לחיינו והפך חלק חשוב בהפצת מסרים. הפצת המסרים דרך חשבון אינסטגרם הקל לשימוש והמוצע בחינם למשתמשים – היא דרך מעולה ליצירת קמפיין באינסטגרם בצורה טובה ויעילה יותר.

עוקבים אמיתיים לאינסטגרם של אתר Purples מגויסים לטובת חשבונות אינסטגרם ציבוריים. לאחר גיוס הלייקים מאתר  Purples, מתאפשרת הפיכה של החשבון שלכם מציבורי לפרטי במידת הצורך. והכל עם מקסימום שירות וזמינות.

קניית עוקבים באינסטגרם, היא דרך קצרה ויעילה וגיוס יותר ויותר עוקבים לחשבון. באמצעות קניית עוקבים לאינסטגרם, ניתן להפוך את החשבון ואת התכנים שהעליתם בו, ליותר פופולאריים, לקבל עוקבים מישראל שרואים עד כמה החשבון שלכם מבוקש, ולהגדיל את העוקבים באינסטגרם שלכם בדרך טבעית ודרך קידום.

איך מנהלים קמפיין טוב באינסטגרם?

קמפיין טוב באינסטגרם מתחיל מאיכות החשבון שתבנו. האיכות מורכבת מתמונת פרופיל מעניינת, מהתמדה בכל הנוגע להעלאת תכנים ותמונות, איכות ההשקעה בתמונות תוך שימוש בפילטרים של  אינסטגרם, ומספר עוקבים גדול במיוחד. העוקבים, עליהם להיות מגויסים בצורה טבעית, וגם על ידי רכישת עוקבים באינסטגרם, וחשוב שהם יהיו אמיתיים ואיכותיים.

מה זה אומר עוקבים ישראליים אמייתיים לאינסטגרם?

בעקבות הפופולאריות של הרשת החברתית אינסטגרם, יותר ויותר אנשים פונים לקניית עוקבים באינסטגרם על מנת להעלות את הפופולאריות של החשבון שלהם ומכך גם את החשיפה.

עם זאת, חשוב לדעת כי עוקבים ישראליים אמיתיים לאינסטגרם, הם אלה שיעשו את ההבדל בין חשיפה טובה לבין עוקבים שאינם מאפשרים חשיפה, או צופים בחשבון שלכם. העוקבים הישראלים האמיתיים ש Purples מספקת, צופים בתכנים שלכם ובפרסומות שלכם, ומאפשרים אופציות טובות יותר לקהל לקוחות וקהל יעד טוב ומתאים לכם.

מדוע כדאי לקנות עוקבים ישראלים אמיתיים רק מאתר Purples?

Purples הוא אתר שהושק על ידי חברת לואיס אלדו הענקית. החברה מציעה רכישת עוקבים עם מספר יתרונות חשובים:

עוקבים ישראליים אמיתיים – אנו לא משתמשים בחשבונות ריקים, מזויפים או פיקטייבים, אלא רק בחשבונות אמיתיים.

חוקיות בכל שלב – העוקבים מודעים לגיוסם ומסכימים לכך , מה שהופך את השירות לחוקי.

מיידיות באספקה – אספקת העוקבים נעשית בצורה מיידית עם הרכישה.

פרסום באינסטגרם – פרסום חזק יותר באינסטגרם דרך עוקבים ישראליים אמיתיים.

שירות ותמיכה – לנו השירות הטוב ביותר בארץ בתחום, ואנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה.

איכות – אנו מספקים רק מוצרי איכות שמסייעים לכם לבצע קידום באינסטגרם בצורה חכמה יותר.

בלעדיות – אנו ב Purples היחידים המאפשרים שירות של עוקבים ישראליים אמיתיים. ברכישת עוקבים דרכינו תוכלו לקבל יתרון על המתחרים.

דיסקרטיות – האתר שלנו מאפשר דיסקרטיות מוחלטת בשימוש. אנו שומרים על פרטיותכם בכל רגע.

אתר נגיש ונוח לשימוש – האתר של Purples נגיש ונוח לשימוש. עם האתר תוכלו לשלוט בכמות העוקבים שתזמינו, ולקבל מידע על מצבכם בכל הנוגע ליתרה, ולקידום באינסטגרם.

עוקבים באינסטגרם, למה ישראלים?

פרט לרשתות החברתיות יוטיוב ופייסבוק שהן כבר מזמן מזמן לא רק רשתות חברתיות אלא הרבה הרבה יותר מזה, גם הרשת החברתית אינסטגרם תפסה תאוצה בכמה שנים האחרונות.

 

אנשים המחזיקים בפרופיל אינסטגרם למטרות רווח בין אם מדובר בעסק, מותג או חשבון אהוב על ידי הרבה אנשים שנמצא ברמת חשיפה גבוהה ויוצר הכנסה פסיבית על בסיס פרסום, מעוניינים להשיג כמה שיותר עוקבים באינסטגרם. העניין הוא שיש הבדל מהותי בין להוריד אפליקציה שאוטומטית מעלה את כמות העוקבים שלנו ומתייגת את התמונה שלנו לפי קטגוריות, בין עוקבים שהם פקטיביים כלומר לא אמיתיים לבין עוקבים ישראליים אמיתיים באינסטגרם שיוצרים חשיפה. למעשה בפועל, עוקבים שהם לא אמיתיים לא באמת נותנים לפרופיל האינסגרם שלנו ערך מוסף כי הם לא באמת עוקבים אחרינו ואז אנחנו בכלל לא מקבלים את החשיפה שאנחנו רוצים, לא מעלים את אחוזי המכירות שלנו ואז זה סתם עוד פרופיל ברשת.

 

אז מה ההבדל בין עוקבים ישראלים אמיתיים לעוקבים פקטיביים באינסטגרם?

אז קודם כל ההבדל המהותי הוא אמיתי מול פקטיבי. אנחנו ב- Purples, חברה מקצועית המציעה שירות של רכישת עוקבים ישראלים אמיתיים מבינה את המהות שבגיוס עוקבים אמיתיים ולכן כאשר אתם רוכשים אצלנו חבילת עוקבים, אתם נהנים מעוקבים שבאמת עוקבים אחריכם ולא סתם חשבונות פקטיביים.

 

העובדה שאנו מסייעים לעוקבים אמיתיים לעקוב אחריכם יוצרת לכם חשיפה אמיתית, כזו שגורמת לעוד ועוד אנשים להכיר אתכם וככה למעשה אתם מגדילים את כמות העוקבים שלכם, גם בלי קשר לחבילה שרכשתם. זה מאין גלגל כזה, ממש כמו שאתם מצרפים עוד ועוד חברים בפייסבוק.

 

החבר הזה מכיר עוד חבר ואז כולם הופכים להיות חברים. ככה זה עובד כמו כדור שלג באינסטגרם כאשר התוצאה היא תמיד תמיד לטובתכם ולטובת קידום הפרופיל שלכם באינסטגרם.

 

אז כן, יש חשיבות מאוד גדולה לעוקבים אמיתיים וכאן אנחנו בעצם נכנסים לתמונה כי אנחנו עושים את זה ובגדול.

תיכף גם נסביר איך…

לפני שנסביר לכם איך מבצעים קניית עוקבים באינסטגרם, בואו נתעקב רגע על דבר חשוב ונבין מדוע כל כך הרבה אנשים עושים שימוש ברשת החברתית אינסטגרם ומדוע כל כך הרבה אנשים עוקבים אחרי כל כך הרבה אנשים?…

  • קל מאוד להעביר את המסר – בשונה מרשתות חברתיות אחרות שלעתים מצריכות מאיתנו לקרוא יחסית הרבה מלל, מצריכות מאיתנו לצפות זמן ממושך בסרטון, באינסטגרם המסר עובר כל כך מהר, תוך שניות בודדות על ידי העלאת תמונה אחת פשוטה. המסר הרי הוא הדבר הכי חשוב בו אנו עוסקים ברשתות חברתיות ובכלל במדיה הדיגיטלית ולכן המון אנשים בוחרים דווקא באינסטגרם כמנוע פרסומי חזק. מה שקורה בפועל הוא שאותו עוקב מתעקב על התמונה שהעלנו והתמונה הזו נכנסת לתת מודע שלו תוך שנייה אחת בלבד וזה בדיוק מה שאנחנו רוצים להשיג ומשיגים. יכול להיות זה יניע אותו לפעולה, יכול להיות שזה ישאיר אותו פסיבי, אבל זה עשה עבודה.
  • כייף לעשות באינסטגרם שימוש – האינסטגרם היא אפליקציה ממש כייפית ובלתי מחייבת וזו גם הסיבה שרבים מהאנשים מעדיפים להשקיע את הזמן שלהם דווקא בה ולא ברשתות חברתיות אחרות. מכיון ומדובר ברשת חברתית קלילה שעוסקת בעיקרה בתמונות ייחודיות, במקומות, בצבעים, ברעיונות, הרבה אנשים מתחברים לזה. יש המון יצירתיות, השראה וייחודיות במעקב אחרי פרופילים מסוימים, גם כאשר מדובר בפרופילים עסקיים ולכן הרבה אנשים עושים באינסטגרם שימוש קבוע.
  • שיווק נטו – כאמור, בתמונה אחת אפשר להעביר הרבה יותר מאלף מילים. זו דרך מצוינת לשווק תחומים רבים בין אם זה אופנה, טיולים, אוכל, סביבה, חברות, מוסיקה, תרבות ועוד ועוד. יכול להיות שאתם עדיין לא יודעים אבל לאינסטגרם יש פוטנציאל אדיר. יש המון פרופילים שהתחילו כפרטיים, רגילים ולאט לאט הפכו להיות משהו חזק מאוד, המון אנשים התחילו לעקוב אחריהם ואז מפרסמים החלו לפנות אליהם מה שגרם להם בסופו של דבר להנות מהמון עוקבים מכל העולם ולייצר לעצמם הכנסה פסיבית בלי הרבה מאמצים.
  • שיתופיות – בדומה לרשתות חברתיות אחרות, בעזרת האינסטגרם אפשר להשיג רמת שיתופיות גבוהה וכאמור להגיע לכמות עצומה של עוקבים. כולנו רוצים להיות מעודכנים ולכן זו הבמה שלנו לנצל את הרצון הזה ולהיות חלק ממנו. אז מה אתם צריכים לעשות ואיך זה בעצם עובד?

 

קניית עוקבים באינסטגרם

למעשה, מהרגע שאתם מבצעים קניית עוקבים באינסטגרם אצלנו באתר, אנחנו מתחילים לעבוד בשבילכם. העוקבים יתחילו לעלות בקצב . אתם יכולים לבחור בין קניית עוקבים באינסטגרם, בין קניית לייקים לתמונות באינסטגרם או בין קניית תגובות אמיתיות מעוקבים ישראלים אמיתיים באינסטגרם. מדובר בקידום פרופר שיסייע לכם להגדיל את כמות העוקבים שלכם, לגרום ליותר אנשים להכיר אתכם וזה פשוט הוכיח את עצמו כעובד.

 

העלאת עוקבים באינסטגרם

העלאה של העוקבים לא מתבצעת ברגע אחד, אלא בצורה טבעית ונכונה עבור הפרופיל שלכם. הכל נעשה תוך מחשבה במטרה לקדם את הפרופיל שלכם בצורה נכונה וחיובית. העלאת העוקבים מעודדת פרסום איכותי ברשת החברתית ולמעשה כל התהליך מתבצע בדיסקרטיות מלאה. האתר שלנו נגיש ונוח מאוד לשימוש.

 

אז קדימה, הצטרפו לאלפי ישראלים שכבר רכשו חבילות עוקבים, לייקים ותגובות ברשת החברתית שכבשה את כולנו, הגדילו את כמות העוקבים שלכם, הגדילו את רמת החשיפה שלכם ופשוט תמקסמו כמה שאתם יכולים את הפוטנציאל החברתי והעסקי האדיר הזה שיכול רק לעזור לכם בעולם שכולו דיגיטל ורשתות חברתיות.

 

 

עדיין מתלבטים? בואו להתנסות באתר, ותראו כיצד אלפי משתמשים הפכו לפופולאריים ונצפים יותר! אם אתם אנשי עסקים, אמנים, בעלי מוצר חדש, או שאתם רוצים להפוך את החשבון שלכם לנצפה ומבוקש יותר, התחילו עכשיו. הזמינו באתר עוקבים אמיתיים לאינסטגרם, ותראו איך החיים הופכים למעניינים יותר