כל השירותים באתר עובדים מצוין. לשאלות ובירורים - WhatsApp 052-222-1761

נעים מאוד!

Purpels  – קל להתמכר…

Purpels עוסקת בתחום פיתוח ושיווק מערכות קידום, עם ניסיון עשיר בתחום התוכנה, השיווק, ומיתוג ברשתות חברתיות.

Purples, שחוללה מהפכה בתחום פיתוח ושיווק מערכות קידום, משיקה את אתר Purpels , והיא החברה היחידה המספקת לייקים ושירותים ישראליים בלעדיים לקידום עסקים.

כדי לרקוח לכם את התוכנה הנמצאת באתר  Purpels, ולהתאים לכם את כלל השירותים שלנו,  צוות המומחים שלנו כמעט ולא יצא מהחדר בחודשים האחרונים, וזאת על מנת לפתח לכם אתר עם תוכנה שתגרום לכם להתמכרות קשה.

שאיפה קטנה מ Purpels

Purpels  הוא אתר, שבתוכו תוכנה ייחודית וקלה לשימוש, שתפקידה לקדם אתכם ברשתות החברתיות: פייסבוק, אינסטגרם, וביוטיוב. התוכנה עושה זאת בצורה אטרקטיבית במיוחד, עם מתן דגש על אוהדים אמתיים, צפיות אותנטיות , לייקים מישראל, ושליטה מוחלטת שלכם בכל פעולה שתבצעו.

Purpels – צבעים חדשים של מיתוג

התוכנה הייחודית שפיתחנו, מאפשרת אינסוף אופציות לקידום ומיתוג – והיא מתאימה לבעלי עסקי, אמנים, אושיות חברתיות וציבוריות, לאנשים פרטיים, בעלי מותגים, מנהיגים, ועוד.

הצוות של Purpels – נמצאים עמוק בפנים…

הצוות של Purpels הוקם מחמישה חברי צוות שבתחילת דרכם עבדו כל אחד בנפרד בתחומו: קריאייטיב, תוכנה, תוכן, מדיה וקידום.

תוך מתן שירותים ממוקדים ללקוחות בתחומי המדיה והדיגיטל, הכירו חברי הצוות אחד את השני, התחברו והחליטו לאחד כוחות. מדוע? בעיקר עבורכם!

Purpels – מקום ראשון במרוץ ללייק

Purpels היא תוכנה שנועדה להפוך את המוצר שלכם למותג. התוכנה נרקחה במעבדות פנדה שירותי פרסום, על מנת לאפשר לכם לקדם את העסק שלכם בכל פלטפורמה אפשרית!

בנוסף לחמשת אנשי הצוות של Purpels, פנדה שירותי פרסום מפעילה אגף מתכנתים העוסקים בתמיכה, שדרוג, ושיפור השירותים שהיא מאפשרת בכל זמן.

Purpels, בספיד אל המטרה!

המטרה של Purpels היא בראש ובראשונה קידום. בתוכנה הנמצאת באתר, ניתן לשלוט בקידום דרך לייקים, צפיות, תגובות, טוקבקים, וכל אמצעי הקידום בכל הרשתות החברתיות, בצורה מושלמת ,קלה ואיכותית.

ככל שתשתמשו בתוכנה החכמה והייחודית, כך תוכלו לקדם עצמכם בצורה טובה יותר, בדרכים יצירתיות, אמינות וברורות.

Purpels מאפשרת פרסום נכון יותר של העסק, יעילות, אמינות וחשוב מכל: מיתוג מנצח!

אז קדימה, בואו לקבל טעימה!