כל השירותים באתר עובדים מצוין. לשאלות ובירורים - WhatsApp 052-222-1761

עוקבים באינסטגרם ישראלים

2 ביולי 2018

הטכנולוגיה נכנסת אל חיינו והופכת אותם מן הקצה אל הקצה. מי חשב פעם כי מחשב יהיה חלק כל כך מרכזי בחיינו וכי אנחנו נלך לכל מקום עם מחשב מתוחכם וחכם מאוד (אם לא הבנתם אזי מדובר על הסמארטפון). מי חשב כי הבית שלנו יהיה חכם וממוחשב וכי כל פיפס שלנו ינוטר על ידי אינספור חיישנים. אך נראה כי השינוי הטכנולוגי הגדול ביותר עם ההשפעה הרחבה ביותר על חיינו היא כניסתן של הרשתות החברתיות לחיינו. כיום אנשים כלל לא מדברים זה עם זה בטלפון או חס וחלילה פנים אל פנים אלא עושים את כל ההתקשרות שלהם ברשת החברתית. ללא ספק הרשת הבולטת ביותר מבין כלל הרשתות החברתיות הקיימות במשק היא האינסטגרם. כך השאלה איך משיגים עוקבים באינסטגרם ישראלים היא שאלה נפוצה ביותר והיא מלמדת אותנו על הפופלוריות העצומה של האינסטגרם.

עוקבים באינסטגרם ישראלים – מאיזה גיל כדאי להרשות לילדים להיות ברשת?

אין ספק כי כל מי שנמצא ברשת החברתית רוצה להשיג כמה שיותר עוקבים באינסטגרם ישראלים. אך בתור הורים אנחנו חייבים לשאול האם אנחנו רוצים שהילדים שלנו יבלו כל היום באינסטגרם, לא יצאו החוצה לשחק עם חברים ולא יקדישו כל זמן לבילויים אחרים? כמובן שהדבר תלוי בגיל הילדים שלנו ומגיע השלב שאנחנו לא יכולים להגביל אותם. אך בכל מקרה אתם צריכים לנסות ולצמצם את השהות של הילדים שלכם באינסטגרם ואתם צריכים לנסות ולהשפיע עליהם לבלות במקומות נוספים. לפעמים מדובר במלחמה אבודה ואין לכם ברירה אלא להשלים עם העובדה שהילדים שלכם באינסטגרם ואם זה כך המשיכו לקרוא את הפסקה הבאה וגלו מה אתם חייבים לעשות.

עוקבים באינסטגרם ישראלים – אם כבר נתתם לילדים להקים חשבון נסו לפקח עליו

אז כאשר הילדים שלנו עושים הכול בכדי להשיג עוד עוקבים באינסטגרם ישראלים וכאשר הם לא מקשיבים לנו ומבלים את כל יומם ברשת זו אנחנו בתור הורים חייבים לבצע מספר דברים. אחד הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לעשות זה לפקח על הילדים באופן יומיומי על מעשיהם ברשת ולוודא כי הם לא נחשפים לאלימות או לתכנים לא ראויים.

קטגוריות