כל השירותים באתר עובדים מצוין. לשאלות ובירורים - WhatsApp 052-222-1761

עוקבים באינסטגרם

24 ביוני 2017

עוקבים באינסטגרם היא אחת הרשתות החברתיות הפופולאריות בעולם. עוד לפני שנקנתה על ידי פייסבוק שימש עוקבים באינסטגרם כזירת פעילות רוחשת בקרב צעירים, מבוגרים, אנשים פרטיים, עסקים ועוד. התקשורת בין משתמשי אינסטגרם מבוססת על העלאת תמונות וכתיבת פוסטים. לאחרונה גם נוספו אופציות תקשורת חדשות, ששואבות השראה מאפליקציות מקבילות ומטרנדים באתרי האינטרנט.

אחד החידושים המעניינים של אינסטגרם הוא החלפת החברים מהרשת החברתית הרגילה בעוקבים. המשמעות היא שיש הרבה אנשים שבוחרים לעקוב אחר חשבון אינסטגרם מסוים, גם בלי להכיר את בעליו. למרות שהאופציה הזו קיימת מבחינה טכנית גם בפייסבוק, היא אינה נפוצה ופחות מזוהה עם רשתות חברתיות אחרות שהן לא אינסטגרם.

איך מגדילים את כמות העוקבים?

המעבר לעוקבים במקום חברים הביא איתו סוגיות שמטרידות כל מי שיש לו חשבון אינסטגרם פעיל. אחת הסוגיות היא כיצד מגדילים את כמות העוקבים ולכך יש מספר פתרונות:

א. העלאת תמונות – הדרך הכי פשוטה להגדיל את כמות העוקבים היא לשמור על פעילות בחשבון ולהעלות תמונות בתדירות נכונה. התדירות של העלאת התמונות חשובה, כי מי שעושה זאת לעיתים קרובות מדי עלול להטריד את העוקבים הקיימים ולהרחיק אותם, בעוד מי שעושה זאת רק לעיתים רחוקות יכול לגרום לתחושה של חשבון לא פעיל.

ב. הנעה לפעולהעוקבים באינסטגרם מגיעים לחשבונות חדשים בעקבות לייקים, המלצות והפניות של חברים. כתוצאה מכך, בעלי החשבונות עצמם צריכים לדאוג להניע את העוקבים הקיימים שלהם לפעולה. הם יכולים לעשות זאת בתוך התמונות עצמן או במסגרת הפוסטים שמלווים את התמונה.

ג. הגדלת חשיפה – אינסטגרם עצמה מעניקה מגוון רחב של כלים להגדלת החשיפה. אפשר להתחיל קמפיין ממומן על מנת לחשוף חשבון אינסטגרם מסוים, או להגדיל את החשיפה בחינם באמצעות תגיות. השימוש בתגיות מבטיח שכל מי שיכתוב את השם הנבחר יגיע לחשבונות רלוונטיים.

מלבד האמור לעיל, יש שירות שבעזרתו ניתן לקנות או להשיג עוקבים באינסטגרם בחינם. המחיר של שירות בתשלום נקבע לפי כמות העוקבים הנבחרת על ידי הלקוח, בעוד השירות בחינם הוא פונקציה של מסירת פרטי התחברות לחברות שועסקות בתחום.

עוקבים באינסטגרם

קטגוריות