כל השירותים באתר עובדים מצוין. לשאלות ובירורים - WhatsApp 052-222-1761

עוקבים באינסטגרם 2015

6 במרץ 2017

נכון להיום תוכנת שיתוף תמונות, האינסטגרם, מהווה את אחת האפליקציות המוכרות והרלוונטיות ביותר בעולם. תוכנה זו פותחה על ידי חברת סטארט אפ, הושקה לציבור הרחב בשנת 2010, נקנתה על ידי פייסבוק ב- 2012 וכיום היא משמשת כמיליון וחצי משתמשים בישראל וכמה מאות מיליוני משתמשים ברחבי העולם. אפליקציית האינסטגרם הצליחה לעשות את מה שאפליקציות רבות לא הצליחו, היא הצליחו לגרוף אליה משתמשים פרטיים, חברות ועסקים בהיקף עצום ולגרום לתעשיית הרשת לפתח תחום חדש שכולל בתוכו את כל הקשור אל קידום באינסטגרם, קניית עוקבים באינסטגרם 2015 והלאה, קניית לייקים ועוד.

 

שנת 2015 – התמונות שזעזעו את האנסטגרם

בדיוק כמו כל רשת גדולה, גם רשת האינסטגרם מפעילה צנזורה על פי שיקול דעת לגבי תמונות שנויות במחלוקת. התמונות שהצליחו לגרוף כמות גדולה של עוקבים באינסטגרם 2015 היו תמונתה של כריסטינה טייגן שהצטלמה ללא חלק עליון למגזין  W. התמונה הצליחה לגרוף כמות גדולה של עוקבים ואינסטגרם הורידה אותה לבסוף משום מדיניות העירום שלה שאוסרת על הצגת חלקים מסויימים בגוף האישה. תמונה נוספת שהצליחה לגרום להדים רבם באינסטגרם ולפסילה היא תמונתה של המשוררת קאור רופי שהעלתה תמונה של בחורה במיטה עם כתם דם גדול על מצעי המיטה ועל בגדיה, אינסטגרם הורידו את התמונה, אך הרשו למשוררת להעלות את התמונה בשנית, דבר שגרף כמות ענק של עוקבים באינסטגרם.

 

המגזין האוסטרלי ‘מקלות ואבנים’ הוא זה שהצליח לגרוף עוקבים רבים וליצור הדי זעזוע כאשר הוא העלה לחשבון האינסטגרם שלו תמונה של שתי דוגמניות שלבשו בגדי ים ושיער הערווה שלהם ביצבץ מתוך בגד הים. מאבק שלם חל ברשת משום תמונה זו שהורדה על ידי צוות האינסטגרם ולמרבה הפליאה  צוות האינסטגרם חזר בו, התנצל בפני החברה ואפשר לה להעלות את התמונה בשנית. תמונות נוספות שהפכו את אינסטגרם בשנת 2015 לפלטפורמה שעוררה סערה וגרפה אחריה עוקבים רבים היו התמונות של צ’לסי הנדלר ישובה על סוס בחזה חשוף ולאחר מכן תמונה שלה בישראל רכובה על גמל חשופת חזה.

 

לסיכום, השנים 2014, 2015ו- 2016 היו שנים מלאות סערות באינסטגרם וזאת משום תמונות שקראו תיגר על איסורים חברתיים שונים, כמו למשל עירום, פוליטיקה,תדמית גופנית ועוד. כל אלו הובילו גם הובילו אנשים רבים לפתוח חשבונות באינסטגרם ולעקוב אחר תמונות אסורות אלו. כל אלו שלא הצליחו ליצור שערוריה באינטרנט ולגרוף עוקבים באינסטגרם, פנו אל חברות שהציעו שירות עוקבים באינסטגרם במחיר זה או אחר.

קטגוריות