כל השירותים באתר עובדים מצוין. לשאלות ובירורים - WhatsApp 052-222-1761

קניית לייקים לעמוד עסקי ממשתמשים אמיתיים ובאספקה מיידית

הלייקים ממשתמשים אמיתיים המגוייסים בשיטה חוקית ואינו מהווה סיכון לדף העסקי שלכם כלל, יש לבחור חבילה מתאימה ולהעתיק > להדביק את הקישור בשדה המתאים באתר, זמן אספקת הלייקים הוא בין 2/5 ימי עבודה ( הלייקים  הם ממשתמשים מכל העולם)

100 לייקים לדף עסקי לייקים
39
250 לייקים לדף עסקי לייקים
59
500 לייקים לדף עסקי לייקים
85
1,000 לייקים לדף עסקי לייקים
165
2,500 לייקים לדף עסקי לייקים
379
5,000 לייקים לדף עסקי לייקים
669
10,000 לייקים לדף עסקי לייקים
1,299
20,000 לייקים לדף עסקי לייקים
1,799

קניית לייקים בפייסבוק במחירים הכי זולים בארץ בהתחייבות

שירות אספקה מהיר ביותר

אחריות לרכישה עד 30 יום

גיוס הלייקים מתבצע באופן חוקי ולא מהווה סיכון לדף העסקי שלכם

אנו שומרים על דיסקרטיות מלאה

מגוון אפשרויות תשלום באשראי או PayPal

לייקים וצפיות לכלל הרשתות החברתיות באמצעות תוכנת לייקים לפייסבוק

purples מבית לואיס אלדו, פותחת בפניכם דלת לשלל אפשרויות לקידום ברשתות החברתיות. באמצעות המוצרים הנגישים של purples, ומערכת ידידותית למשתמש, ניתן לרכוש לייקים לעמוד עסקי בפייסבוק, עוקבים לחשבון פייסבוק פרטי, לקבל צפיות ליוטיוב, תגובות ועוקבים לטוויטר, לייקים ואוהדים לאינסטגרם ועוד.

המוצרים של purples – שילוב שיווקי מנצח

לפרפלס מגוון מוצרים המיועדים לקידום בפייסבוק. באמצעות מערכת קלה וידידותית למשתמש, ניתן לבצע את כלל הפעולות לקידום ברשתות החברתיות בצורה קלה, נוחה ובמספר צעדים פשוטים. שילוב המוצרים האיכותיים של פרפלס, מאפשר יותר הצלחה בשיווק, בכל פלטפורמה שתבחרו, עם תוצאות מידיות.

לייקים ועוקבים לפייסבוק – מתקדמים בקידום…

הפייסבוק העסקי הוא המקום בו אנו יכול להציג ויזואלית את העסק שלנו, האומנות שיצרנו, לעבוד על התדמית שלנו, ולשווק את המוצרים שלנו בצורה אסתטית יותר. לייקים ועוקבים לפייסבוק מבית purples הופכים את חשבון הפייסבוק שלכם לפופולארי יותר, נצפה יותר – ומכאן גם איכותי ומנצח. הלייקים שאנו מספקים אמיתיים, והעוקבים הינם משתמשים אותנטיים מהארץ והעולם.

שיווק בפייסבוק – purples לוקחת אותך עשרה צעדים קדימה

פרפלס היא המערכת המתקדמת ביותר לשיווק וקידום בפייסבוק. באמצעות המערכת ניתן לבצע קניית לייקים לעמוד עסקי, לקבל לייקים אמתיים בפייסבוק, לצבור לייקים לעמוד ממשתמשים אמתיים, ולבצע קידום בפייסבוק תוך שליטה מלאה בכל צעד, ומעקב מלא וברור על התוצאות הקידום.

כיצד עובדת שיטת הלייקים האמיתיים של פרפלס?

אם רציתם לדעת כיצד עובדת שיטת גיוס הלייקים של purples, חשוב שתבינו כי אנו פועלים  בשקיפות מוחלטת לאורך כל הדרך: על מנת לגייס לייקים אמיתיים ממשתמשים ישראלים, אנו פותחים אתר מיוחד בו בעלי דפי פייסבוק בארץ מקבלים לייקים בחינם. בתמורה, אותם משתמשים מאשרים לנו להפוך אותם לחלק ממערכת הלייקים האמיתיים שבמערכת, אותם קונים שאר המשתמשים – בצורה זאת כולם מנצחים!

יתרונות נוספים למוצרים של purples

  • לייקים ישראלים אמתיים 

בזמן שחברות אחרות מספקות לייקים שאינם אמתיים הגורמים לחוסר אמון כללי בכל הנוגע לקידום ברשתות החברתיות – purples מספקת לייקים אמיתיים מישראל. הלייקים אותם תוכלו לגייס דרך המערכת הקלה לתפעול ושימוש, יהפכו את החשבון שלכם לאהוד, אמין ופופולארי יותר בקרב משתמשים בארץ ובעולם.

 

  • לייקים מכל העולם

המערכת של purples מקנה לייקים מכל העולם, ובכך היא חושפת את המוצר שלכם ליותר ויותר משתמשים מחו”ל, שהופכים במהרה ללקוחות פוטנציאלים, אוהדים, מעריצים ותומכים.

  • שליטה אבסולוטית במערכת

המערכת של פרפלס תוכננה בראש ובראשונה על מנת שאתם תוכלו לבצע פעולות בשליטה מלאה. המערכת מאפשרת לייקים מיידים, תכנון אסטרטגיה שיווקית באמצעות קידום בפייסבוק, יותר לייקים למוצרים שלכם, תגובות אמתיות, ויכולת תפעול ושליטה על כלל האמצעים לשיווק ברשתות החברתיות בכמה צעדים פשוטים.

מדוע כדאי לבחור במוצרים של purples?

פרפלס מאפשרת מוצרים איכותיים במחיר אטרקטיבי. בזמן שחברות שונות מספקות לייקים שאינם תואמים את האותנטיות של המוצר שלכם, פרפלס מספקת לייקים איכותיים ואמיתיים, בהתאמה מלאה מהארץ ומחו”ל. והכל – במחירים הנמוכים ביותר!