כל השירותים באתר עובדים מצוין. לשאלות ובירורים - WhatsApp 052-222-1761

קידום צפיות לסרטונים בפייסבוק ממשתמשים אמיתיים

קניית צפיות לפייסבוק ממשתמשים אמיתיים היא אחת הדרכים המובילות כיום לקידום. סרטונים בפייסבוק הפכו פופולאריים יותר, והם מהווים תחרות קשה לסרטונים ברשתות חברתיות אחרות. עם ויראליות מהירה, לייקים ותגובות – גם הסרטון שלך הופך למנצח.

5,000 צפיות בפייסבוק ממשתמשים אמיתיים צפיות
49
10,000 צפיות בפייסבוק ממשתמשים אמיתיים צפיות
99
15,000 צפיות בפייסבוק ממשתמשים אמיתיים צפיות
146
20,000 צפיות בפייסבוק ממשתמשים אמיתיים צפיות
199
25,000 צפיות בפייסבוק ממשתמשים אמיתיים צפיות
239
30,000 צפיות בפייסבוק ממשתמשים שאמיתיים צפיות
299
60,000 צפיות בפייסבוק ממשתמשים אמיתיים צפיות
399
120,000 צפיות בפייסבוק ממשתמשים אמיתיים צפיות
599

הקידום נעשה ממשתמשים ישראלים אמיתיים בלבד

השירות אינו מהווה סיכון לסרטון שלכם

קידום סרטון בפייסבוק – Purples מכוונת למקום הכי גבוה!

יש לכם סרטון מצחיק, חשוב, שיווקי? רוצים לקבל מקסימום חשיפה וצפיות לסרטון הפייסבוק שלכם?

המערכת של Purples הופכת את הסרטון שלכם לפופולארי וחזק ברשת באופן מידיי!

סרטונים ברשתות החברתיות הפכו נחלתם של הכלל, והם משמשים מלבד לבידור, גם לקידום. פייסבוק, שבעבר היה מקום לתמונות, סטטוסים ושיתופים, לוקח את הסרטונים צעד אחד קדימה, עם יותר צפיות, לייקים ושיתופים שהופכים את הסרטון שלכם לוויראלי בזמן קצר במיוחד.

קידום סרטונים בפייסבוק דרך מערכת Purples

מערכת Purples לקידום סרטונים בפייסבוק, היא המערכת היחידה לגיוס צפיות לסרטונים בפייסבוק מלבד פייסבוק עצמה. המערכת מסייעת להשיג יותר צפיות לסרטונים בפייסבוק, מאשר גיוס צפיות ליוטויב – והיא המילה האחרונה בשיווק בפייסבוק.

השירות שלנו, הוא מהבלעדיים בעולם, והוא לא ניתן בשום מקום אחר. השירות הפך פופולארי בקרב אמנים, בעלי עסקים, יוצרים, פעילים חברתיים, פוליטיקאים, ואפילו אנשים פרטיים שרוצים שהסרטונים שלהם יקבלו יותר חשיפה ובזמן קצר במיוחד.

סרטונים בפייסבוק – כל היתרונות של קידום ממומן בפייסבוק

לסרטונים בפייסבוק יתרונות רבים שהופכים אותם טובים יותר מסרטונים בשאר הרשתות החברתיות. קידום סרטונים בפייסבוק, מאפשר חשיפה גדולה יותר – הסרטון שתפרסמו נחשף לעיניהם של אינספור משתמשים הצופים בסרטון ומשתפים אותו עם חבריהם.

שיווק קל יותר – שיווק בפייסבוק נחשב קל יותר, וזאת משום שניתן לפרסם באמצעותו בדף הפייסבוק סרטונים בקלות, ולהפוך אותם לוויראליים בן רגע.

קמפיין בפייסבוק – יצירת קמפיין בפייסבוק באמצעות קידום סרטונים בפייסבוק, וצפיות לפייסבוק היא הדרך הטובה ביותר ליצור קמפיין בצורה עקבית ויעילה.

סרטון שלא נשכח – חשיפת הסרטון בפייסבוק, לעומת סרטונים המפורסמים ברשתות אחרות, היא חשיפה תמידית. הסרטון, שלא נשכח, נמצא בפייסבוק וכל הזמן מקודם על ידי שיתופים, תגובות ולייקים.

קידום סרטונים בפייסבוק דרך מערכת Purples

Purples היא מערכת נגישה במיוחד שמסייעת ביצירת קמפיין שלם בפייסבוק. עם המערכת ניתן לפרסם סרטונים בקלות ולקבל חשיפה גדולה יותר לסרטון שלכם. המערכת מאפשרת קידום סרטונים בפייסבוק, תוך צפיות בפייסבוק שהופכות במהרה לגדולות יותר מצפיות ביוטיוב – וזאת בשל המהירות שהמשתמשים ברשת קולטים ומפרסמים תכנים.

 

מדוע כדאי לבחור בפרפלס?

קניית צפיות לסרטונים בפייסבוק דרך מערכת פרפלס, היא הדרך הטובה ביותר לשווק בפייסבוק. באמצעות המערכת הפשוטה לתפעול והידידותית למשתמש, ניתן להפוך את הסרטון לוויראלי בכמה דקות, וזאת באמצעות גיוס צפיות ממשתמשים אמיתיים, שיתופים, וגיוס לייקים ממשתמשים אמיתיים מישראל.

הצורך לשתף…

אנו מאמינים ברצון של המשתמשים בפייסבוק לשתף סרטונים מכל סוג ובכל נושא לאחר שנצפו. לכן, הקמנו את המערכת היחידה שמספקת צפיות מישראל. בצורה זאת, החברים שלכם בפייסבוק מתחילים לשים לב לסרטון שאתם מקדמים, לשתף אותו בדפים שלהם, ולהפוך את הסרטון שלכם וויראלי במספר דקות. הצורך לשתף את הסרטון שלכם, לאחר שגייסתם לו צפיות ממערכת פרפלס, הוא צורך אדיר שמעניק לשיווק בפייסבוק דחיפה נוספת בדרך להצלחה.

לייקים לסרטונים בפייסבוק – המחירים הטובים ביותר

פרפלס מאפשרת שיווק בפייסבוק וקידום סרטונים בפייסבוק במחירים הנמוכים ביותר. גיוס הצפיות של המערכת זול יותר מהקידום של מערכת פייסבוק המקורית, ואנו מתחייבים למחירים המשתלמים והטובים ביותר.

שיווק סרטונים בפייסבוק – בואו נתחיל! היכנסו למערכת החכמה של פרפלס לצפיות בפייסבוק, גלו עד כמה היא פשוטה וידידותית, והפכו את הסרטון שלכם לאפקטיבי וויראלי